صفحه‌اصلی غذای خشک سگ بالغ نژاد بزرگ
اخبار و بلاگ
غذای سگ
دیابت در گربه‌ها
غذای سگ
همه چیز درباره‌ی غذای خشک سگ‌ها
غذای سگ
آیا سبزیجات برای سگ‌ها مفید است؟
dogs
غذای خشک سگ بالغ نژاد بزرگ
1,950,000 ﷼
SKU: 0254000037880003
+ Share
توضیحات نحوه‌ی استفاده نظرات

غذای خشک سگ بالغ "مخصوص سگهای  بالغ نژاد بزرگ"

وزن:2کیلوگرم

با مکمل پروبیوتیک
غذای خشک  ۲۱ %پروتئین مخصوص سگ های بالغ نژاد بزرگ با فعالیت متوسط به نوعی طراحی و فرموله شده است که علاوه بر نیازهای پایه ،نیاز به رشد و اندام سازی بدن سگ را نیز تامین می کند .این محصول از  مواد اولیه تشکیل شده است که هرکدام برای برطرف کردن نیازهای بدنی سگهای بالغ با فعالیت متوسط انتخاب شده است. در تولید این غذا علاوه بر گوشت تازه، جگر گاو نیز مورد استفاده قرار گرفته که علاوه بر طعم بهتر برای غذا، پروتئین اضافه برای رشد و اندام سازی را نیز تامین می کند. این محصول حاوی مکمل پروبیوتیک، ویتامین ها و مواد معدنی کمیاب مورد نیاز بدنی سگهای بالغ می باشد . دانه ها (کیبل ها) ی این غذا مناسب جویدن و بلع سگ های نژاد بزرگ طراحی شده تا مصرف آن برای این نژاد ها راحت باشد.

جدول مقدار مصرف روزانه:ترکیبات :

 پودر گوشت مرغ، پودرگوشت قرمز، ذرت، سایر غلات، DCP، پودر تخم مرغ کامل، روغن گیاهی، چربی حیوانی، لیزین، مکمل مولتی ویتامین و مواد معدنی کمیاب،  مخمر های پروبیوتیک و پریبیوتیک و آنتی اکسیدان.


روش استفاده : مقدار غذای روزانه برحسب وزن سگ در جدول توضیحات مشخص شده که می بایست این مقدار غذا را حداقل طی دو وعده (یا بیشتر) در اختیار سگ قرار داد. توجه داشته باشید که تغییر ناگهانی غذا باعث ایجاد مشکلات گوارشی می شود به همین دلیل باید مقدار کمی غذای جدید را با غذای قبلی مخلوط کرده تا در مدت زمان 3 تا 4 روز سگ شما به غذای جدید عادت کند . لطفا همواره آب آشامیدنی تازه در اختیار حیوان قرار دهید.
محصولات مرتبط