صفحه‌اصلی غذای خشک پریمیوم سگ های بالغ فعال
اخبار و بلاگ
غذای سگ
دیابت در گربه‌ها
غذای سگ
همه چیز درباره‌ی غذای خشک سگ‌ها
غذای سگ
آیا سبزیجات برای سگ‌ها مفید است؟
dogs
غذای خشک پریمیوم سگ های بالغ فعال
2,100,000 ﷼
SKU: 0254000037880004
+ Share
توضیحات نحوه‌ی استفاده نظرات

غذای خشک پریمیوم سگ های بالغ فعال

وزن:2کیلوگرم


با مکمل پروبیوتیک

غذای خشک ٢٩ %پروتئین مخصوص سگ های بالغ با فعالیت بالا به نوعی طراحی و فرموله شده است که علاوه بر نیازهای پایه، نیاز به رشد و اندام سازی بدن سگ را نیز تامین می کند .در تولید این غذا علاوه بر گوشت مرغ تازه ، جگر گاو نیز مورد استفاده قرار گرفته و علاوه بر طعم بهتر برای غذا پروتئین اضافه برای رشد و اندام سازی را نیز تامین می کند.این غذا از مواد اولیه با کیفیت تشکیل شده است که برای تامین بخشی از نیازهای بدنی در حال رشد سگهای بسیار فعال در نظر گرفته شده است. این محصول حاوی مکمل پروبیوتیک، ویتامین ها و مواد معدنی کمیاب مورد نیاز بدنی سگهای بالغ می باشد .دانه ها (کیبل ها) ی این غذا مناسب جویدن و بلع سگ های نژاد بزرگ طراحی شده تا مصرف آن برای این نژاد ها راحت باشد.

جدول مقدار مصرف روزانه:


در صورت فعالیت زیاد و یا عقیم نبودن سگ، میتوان مقدار 50 گرم به غذای دریافتی در روز افزود.


ترکیبات :


پودر گوشت مرغ، پودرگوشت قرمز،ذرت و سایر غلات، DCP، پودر تخم مرغ کامل، روغن گیاهی، چربی حیوانی، لیزین، اسیدهای آلی، مکمل مولتی ویتامین و مواد معدنی کمیاب، مخمر های پروبیوتیک و پریبیوتیک و آنتی اکسیدان.


روش استفاده : مقدار غذای روزانه برحسب وزن سگ در جدول توضیحات مشخص شده که می بایست این مقدار غذا را حداقل طی دو وعده (یا بیشتر) در اختیار سگ قرار داد. توجه داشته باشید که تغییر ناگهانی غذا باعث ایجاد مشکلات گوارشی می شود به همین دلیل باید مقدار کمی غذای جدید را با غذای قبلی مخلوط کرده تا در مدت زمان 3 تا 4 روز سگ شما به غذای جدید عادت کند . لطفا همواره آب آشامیدنی تازه در اختیار حیوان قرار دهید.
محصولات مرتبط