صفحه‌اصلی غذای خشک گربه بالغ
اخبار و بلاگ
غذای سگ
دیابت در گربه‌ها
غذای سگ
همه چیز درباره‌ی غذای خشک سگ‌ها
غذای سگ
آیا سبزیجات برای سگ‌ها مفید است؟
cats
غذای خشک گربه بالغ
11,000,000 ﷼
SKU: 0254000037880025
+ Share
توضیحات نحوه‌ی استفاده نظرات

غذای خشک گربه بالغ

وزن:10کیلوگرم


با مکمل پروبیوتیک

مناسب گربه های بالغ همه ی نژاد ها

این محصول یک غذای کامل برای گربه بالغ می باشد حاوی  ۲۹% پروتئین و در کنار آن نیازی به غذای دیگری نیست. این غذا بر اساس نیاز بدنی گربه های بالغ فرموله شده و بهترین مواد غذایی تازه در تولید آن استفاده میشود. تنوع مواد اولیه پروتئینی (گوشت مرغ تازه،گوشت قرمز،پودر تخم مرغ کامل، پودر ماهی تازه دریا) بطورکامل نیازهای بدنی گربه بالغ را بر اساس استانداردهای بین المللی تامین کرده و مکملهای موجود در غذا علاوه برتامین ویتامینها و مواد معدنی لازم از بروز کمبودهای غذایی درگربه جلوگیری خواهد کرد. باتوجه به مشکل پسندی گربه ها در غذا خوردن تنوع مواد اولیه پروتئینی مشوق مناسبی برای اشتهای گربه است.

جدول مقدار مصرف روزانه:


در صورت کم تحرکی و یا عقیم بودن حیوان خانگی، میتوان 10 تا 12 درصد از مقدار مصرفی غذا کم کرد.


ترکیبات :


 پودر گوشت مرغ، پودرگوشت قرمز، پودرماهی تازه دریا ،ذرت و سایر غلات ، DCP، پودر تخم مرغ کامل، لیزین، روغن گیاهی، چربی حیوانی، مکمل مولتی ویتامین و مواد معدنی کمیاب، مخمر های پروبیوتیک و پریبیوتیک، آنتی اکسیدان.

روش استفاده : مقدار غذای روزانه برحسب وزن گربه در جدول توضیحات مشخص شده که می بایست این مقدار غذا را حداقل طی دو وعده (یا بیشتر) در اختیار سگ قرار داد. توجه داشته باشید که تغییر ناگهانی غذا باعث ایجاد مشکلات گوارشی می شود به همین دلیل باید مقدار کمی غذای جدید را با غذای قبلی مخلوط کرده تا در مدت زمان 6 تا 7 روز گربه شما به غذای جدید عادت کند . لطفا همواره آب آشامیدنی تازه در اختیار حیوان قرار دهید.
محصولات مرتبط